Praca

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy w GRUPIE RUBO:

Obecnie poszukujemy osób na stanowiska:
Aplikacje: CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres e-mail: kadry@rubo.pl

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.07r. o Ochronie  danych Osobowych Dz. U Nr 133 poz. 883)".

Montażysta rusztowań Trójmiasto

MONTAŻYSTA RUSZTOWAŃ (praca na terenie Trójmiasta)

Wymagania:

  • Mile widziane uprawnienia montażysty rusztowań;
  • Doświadczenie w branży rusztowaniowej.
Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • Dodatkowe szkolenia zawodowe
Operator wózka widłowego - magazynier - praca na terenie Lotos

MAGAZYNIER – OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Opis stanowiska:

  • Prace magazynowe, obsługa wózka widłowego

Wymagania:

  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Doświadczenie mile widziane

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • miejsce pracy: Rafineria Gdańsk